skip to Main Content

میوه خشک خانگی ...

اگر در منزل میوه خشک کن میوه ندارید، خشک کردن با فر بهترین روشی است که می توانید استفاده کنید، زیرا شکر یا ماده افزودنی دیگری به آن نمی افزایید و تنها چندین ساعت زمان برای این کار نیاز دارید.

میوه خشک صنعتی ...

خشك كردن جامدات يكي از قديمي ترين و رايج ترين نوع عمليات واحدي در خشک کن صنعتی است که در صنایع مختلف از جملهكشاورزي، سراميك ، شيميايي ، غذائي، داروئي، كاغذ ، چوب ، معدن، پليمر و نساجي كاربرد دارد اين پديده جزء ناشناخته ترين و پيچيده ترين عمليات واحدي در خشک کن صنعتی است كه وجود دارد.

میوه های خشک چه هستند؟

میوه های خشک، میوه هایی هستند که تقریبا تمام آب داخل شان با استفاده از روش های خشک کردن، از بین رفته است. میوه ها در اینپروسه کوچک تر می شوند و در نتیجه میوه خشک کوچکی با انرژی متراکم برجامی ماند.

میوه های خشک غنی از مواد مغذی، فیبر و آنتی اکسیدان ها هستند:

توصیه پزشکان به کلیه سنین...

آیا جایگزین ویتامین های میوه تازه می باشد ؟

محتوای ویتامین C زمانی که خشک می شود، به طور قابل ملاحظه ای، کاهش می یابد. میوه های خشک، به طور کلی حاوی فیبر زیادبوده و منبع عالی از آنتی اکسیدان ها به خصوص پلی فنل ها می باشند. آنتی اکسیدان پلی فنل همراه با فواید مختلفی بر سلامتیهستند که از آن جمله می توان به بهبود گردش خون، گوارش بهتر، کاهش آسیب های اکسیداتیو و کاهش خطر بسیاری از بیماری هااشاره کرد.

کیفیت طراحی

کیفیت طراحی

پس با مصرف میوه خشک نسلی سبز به جا بگذاریم...

زمینه و هدف: در شکل گیری یک محیط مجازی دانشگاهی، عوامل مهمی وجود دارد که به یک دیدگاه سیستمیک نیاز دارند که جنبه تعلیم و تربیتی از جنبه های دیگر نظام آموزشی مهم تر است. بنابراین، کاربرد صحیح مولفه های مربوط به آموزش می تواند در نهایت منتج به موفقیت آموزش مجازی و یادگیری الکترونیکی می شود.

پیش از خرید سوال دارید؟

پیشنهادی دارید؟

نیاز به پشتیبانی دارید؟