skip to Main Content
09122101225 info@dryfruityloop.com ورود

میوه خشک خانگی ...

اگر در منزل میوه خشک کن میوه ندارید، خشک کردن با فر بهترین روشی است که می توانید استفاده کنید، زیرا شکر یا ماده افزودنی دیگری به آن نمی افزایید و تنها چندین ساعت زمان برای این کار نیاز دارید.

میوه خشک صنعتی ...

خشك كردن جامدات يكي از قديمي ترين و رايج ترين نوع عمليات واحدي در خشک کن صنعتی است که در صنایع مختلف از جملهكشاورزي، سراميك ، شيميايي ، غذائي، داروئي، كاغذ ، چوب ، معدن، پليمر و نساجي كاربرد دارد اين پديده جزء ناشناخته ترين و پيچيده ترين عمليات واحدي در خشک کن صنعتی است كه وجود دارد.

میوه های خشک چه هستند؟

میوه های خشک، میوه هایی هستند که تقریبا تمام آب داخل شان با استفاده از روش های خشک کردن، از بین رفته است. میوه ها در اینپروسه کوچک تر می شوند و در نتیجه میوه خشک کوچکی با انرژی متراکم برجامی ماند.

میوه های خشک غنی از مواد مغذی، فیبر و آنتی اکسیدان ها هستند:

توصیه پزشکان به کلیه سنین...

میوه های خشک شده یکی از مفید ترین فرآورده هایی هستند که از میوه ها بدست می آیند.

کشمش :

کشمش :

فواید انگورهای سیاه برای سلامتی در سرتاسر جهان شناخته شده هستند، و از آن‌جا که مصرف آب انواع انگور برای بدن بسیار سودمند است، بدون شک باید نتیجه گرفت کشمش نیز می‌تواند فواید خارق‌العاده‌ای برای سلامتی به همراه داشته باشد. هر گاه احساس کردید بدن‌تان به مواد معدنی بیش‌تری نیاز دارد، کشمش به عنوان میان‌وعده‌ای بسیار پر خاصیت می‌تواند نیاز بدن‌تان را بر طرف کند.

سیب :

سیب :

یکی از دلایلی که آدم‌ها عاشق سیب هستند این است که خوردن این میوه هنگام صبحانه برای سلامتی انسان بسیار مفید است. ولی، سیب خشک (یا برگه سیب) چه‌طور؟ آیا می‌دانید حتی سیب خشک نیز به عنوان میان‌وعده‌ای سالم شناخته می‌شود؟ دلیل این مسئله نیزسیب بودن میوه‌ خشک سیب است.

سرخ الو :

سرخ الو :

آیا می‌دانید یک وعده‌ی مصرف سرخالو، به اندازه‌ی نصف فنجان می‌تواند نیاز روزانه‌تان را به ویتامین c تا بیش از ۲۴۴ درصد تامین کند؟

ویتامین C نقش بسیار مهمی در سلامت انسان دارد، زیرا مسئول کنترل دستگاه ایمنی بدن است؛ هم‌چنین، باعث می‌شود کلاژن به اندازه‌ی کافی به پوست برسد، و در نهایت، باعث بهبود جذب آهن و تولید گلبول‌های قرمز خون می‌شود. بنابراین، مصرف سرخالو خشک در طول دوره‌ی نقاهت از بیماری بسیار توصیه می‌شود.

هلو :

هلو :

هر وعده‌ی مصرف به اندازه‌ی نصف فنجان میوه‌ خشک هلو حاوی حدود ۷ گرم فیبر، تقریبا ۳۰ درصد از نیاز روزانه به ویتامین A، و مقدار اندکی مواد معدنی نظیر مس و پتاسیم است.

اگر از فواید فیبر برای سلامتی آگاه باشید، حتما می‌دانید چرا هلو خشک بهترین میوه‌ی خشک برای کمک به سلامتی دستگاه گوارش و درمان یبوست است

توت فرنگی

توت فرنگی

توت فرنگي هم قابض و هم مدر است (البته برگ آن).دم كرده برگ توت فرنگي براي معده مفيد است.براي ناراحتي مجاري ادرار از دم كرده برگ توت فرنگي با كمي دارچين استفاده مي‌شود.برگ توت فرنگي + دارچين و خيلي كم وانيل يك چاي فرح‌آور و مدر مي‌باشد

پرتغال

پرتغال

پرتقال خشک مقوی معده و ضد گاز معده است.
برای لطافت و زیبایی پوست به کار می رود.
از پرتقال برای رژیم مناسب لاغری می توانید استفاده کنید .
جوشانده برگهای پرتقال برای شست وشوی ورم ها و کاهش درد مفید است .
پرتقال و ورقه های نازک بین قسمت های داخل پرتقال بهترین دارو برای کاهش کلسترول خون است .

زرد الو :

زرد الو :

یکی از فواید زردآلو برای سلامتی، غنی بودن این میوه از پتاسیم است؛ حتی میوه‌ خشک شده‌ی آن نیز سرشار از این ماده‌ی مفید است.فایده‌ی عمده‌ی پتاسیم برای سلامتی بدن جلوگیری از افزایش بیش از اندازه‌ی سدیم در جریان خون است؛ به این ترتیب می‌توان گفت با مصرف برگه زردآلو می‌توانید از بیماری فشار خون بالا، و افزایش ناگهانی فشار خون، کلسترول و حتی قند خون به خوبی پیشگیری کنید.

انجیر خشک :

انجیر خشک :

فواید انجیر خشک برای زنان باردار از جانب دانشمندان به اثبات رسیده‌اند. از این رو، انجیر به دلیل دارا بودن مقدار بالایی از اسید فولیک، و کمک به پیشگیری از تولد نوزادان با نقص مادرزادی، از آن دست میوه‌هایی است که مصرف‌شان در طول دوران بارداری به شدت به زنان باردار توصیه می‌شود.

کیوی

کیوی

شربت كيوي براي تقويت قلب مفيد است.كيوي مدر است.كيوي حاوي ويتامين C مي‌باشد.كساني كه رماتيسم دارند از جوشاندة ميوه رسيده خشك آن استفاده كنند.

آیا جایگزین ویتامین های میوه تازه می باشد ؟

محتوای ویتامین C زمانی که خشک می شود، به طور قابل ملاحظه ای، کاهش می یابد. میوه های خشک، به طور کلی حاوی فیبر زیادبوده و منبع عالی از آنتی اکسیدان ها به خصوص پلی فنل ها می باشند. آنتی اکسیدان پلی فنل همراه با فواید مختلفی بر سلامتیهستند که از آن جمله می توان به بهبود گردش خون، گوارش بهتر، کاهش آسیب های اکسیداتیو و کاهش خطر بسیاری از بیماری هااشاره کرد.

کیفیت طراحی

کیفیت طراحی

پس با مصرف میوه خشک نسلی سبز به جا بگذاریم...

زمینه و هدف: در شکل گیری یک محیط مجازی دانشگاهی، عوامل مهمی وجود دارد که به یک دیدگاه سیستمیک نیاز دارند که جنبه تعلیم و تربیتی از جنبه های دیگر نظام آموزشی مهم تر است. بنابراین، کاربرد صحیح مولفه های مربوط به آموزش می تواند در نهایت منتج به موفقیت آموزش مجازی و یادگیری الکترونیکی می شود.

پیش از خرید سوال دارید؟

پیشنهادی دارید؟

نیاز به پشتیبانی دارید؟